Türkiye’deki Epstein Yalısı! Günah Yalısını Hatırlattı, Mahrem Anlarla Yapılan Şantaja Dikkat Çekti

Halk Tv programcısı ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, cinsel istismar ve fuhuş ağı kurmak suçlamasıyla tutuklanan ve cezaevinde ölü bulunan sapık milyarder Jeffrey Epstein skandalı ile Adnan Oktar grubunun benzerliklerinin dikkat çektiğini belirtti.

Terkoğlu “Epstein’ın adasıyla Oktar’ın “yalısı” arasındaki en önemli benzerlik içerde kayıt alan kameralardı! Oktar’ın “yalı”sındaki odalarda, özel sistemlerle yerleştirilmiş gizli mikro kameralar vardı. Oktar yargılamaları sırasında açığa çıkanlara göre, bu binada yüzlerce kişi istismar edildi. Tıpkı ABD’deki gibi, çok sayıda ünlü isim burada ağırlandı, en özel anları kaydedildi.

Görüntüler iki işe yarıyordu. İstismara uğrayanlar kaydedilmenin korkusuyla susuyor, VIP kişiler ise kaset korkusuyla itaat ediyordu” diye yazdı.

Türkiye’de Epstein vakasının paralel hikâyesi yaşandığını kaydeden Terkoğlu, “Bir zamanlar politikacılarla içiçe olan, İslamcıların omuz omuza durduğu, ‘cemaat’ olarak saygı gösterilen Oktarcılar, faaliyetlerine 2018’e kadar devam etti. İstismarla suçlanan Epstein cezaevinde intihar ederken, aynı suçtan hüküm giyen Oktar yaklaşık 6 yıldır hapiste. Silivri’deki “günah yalısı”na yakın cezaevinde kalıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir