The First Omen Resmi Tanıtım Fragmanı

Korku filmi dünyası, insanları korkutmayı amaçlayan filmlerle dolu. Aralarında bazıları, örneğin “Orphan First Kill” ve “Annabelle Creation” gibi filmler, oldukça başarılı olurken, çoğu ise pek beğenilmiyor. “Leatherface”, “Alien: Covenant” ve “Dominion: A Prequel to The Exorcist” gibi bazıları korkutucu olmasa da oldukça ilgi çekici bulunuyor. Şimdi ise “The Omen” serisi, “The First Omen” adlı yeni bir filmle bu listeye katılıyor ve ilk tanıtım fragmanı, serinin doğru bir başlangıç yaptığını gösteriyor.

Bu fragman, geçtiğimiz Çarşamba günü yayınlandı ve olayları tersine çevirerek, korkunç ve heyecan verici bir atmosfer yaratıyor. Fragmanda bir manastır, muhtemelen Damien‘ın doğumunu yapan bir rahibe ve şeytani imgelerin kısa gösterimleri yer alıyor, böylece ilgi çekici bir korku filmi vaadinde bulunuluyor.

Fragman, konu detayları konusunda fazla bilgi vermese de YouTube açıklaması biraz daha fazlasını sunuyor: Genç bir Amerikalı kadın, kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderildiğinde, inancını sorgulamasına ve şeytanın doğuşunu hedefleyen korkunç bir komployu ortaya çıkarmasına neden olan bir karanlıkla karşılaşır.

Son zamanlarda korku filmlerine yapılan seyirci dönüşleri filmlerin pek başarılı olmadığını gösterdi; Netflix’in “Texas Chainsaw Massacre” filmi ve geçen yılın başarısız “Exorcist” girişimi buna örnek. Ancak, Antichrist’in perdeye dönüşü her zaman ilgi çekicidir ve “The First Omen” zaten bu kasvetli ve ciddi filmlerden daha ilgi çekici ve özgün film gibi görünüyor.

The First Omen” filminde “Game of Thrones”tan Nell Tiger Free, “Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest”ten Bill Nighy ve “The Witch”ten Ralph Ineson rol alıyor. Filmin yönetmeni “Legion”dan Arkasha Stevenson. Film, 5 Nisan’da sinemalarda gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir