Burak Sergen’e nafaka ve ‘ihanet’ sorusu!

Işıl Sergen, 19 yıl evli kaldığı Burak Sergen ile 2018’de ayrılmış, boşandıktan sonra eski eşinin soyadını kullanmaya devam etmişti. Çocukları Cansın Sergen’in velayetini anneye veren mahkeme, Burak Sergen’in 20 bin TL nafaka ödemesine hükmetmişti. Oyuncunun oğlu için ödediği nafaka geçtiğimiz yıl 41 bin 209 TL’ye çıktı. Burak Sergen ise söz konusu miktarın azaltılarak, 10 bin TL’ye düşürülmesini talep etmişti.

Burak Sergen’in nafaka azaltılması talebi üzerine eski eşler sosyal medyada birbirine girmişti. Işıl Sergen, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Burak Sergen’in dava açmasına sert sözlerle tepki göstermişti.

ALDATILDIĞINI ÖNE SÜRDÜ

Oyuncu, ilk evliliğinin bitmesinin ardından Nihan Ünsal ile Şubat 2019’da nişanlanmış ve aynı yılın Haziran ayında dünya evine girmişti. Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmemiş, evliliklerinden üç ay sonra Burak Sergen, aldatıldığını iddia ederek boşanma davası açmıştı.

Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Burak Sergen, önceki gece ‘Profesyonel’ adlı oyunun prömiyerinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“YASAL SÜREÇ DEVAM EDİYOR”

Sergen “Çok önemli bir oyun benim için, çok güzel oldu. Yalçın kardeşimle bir oyunda birlikte olmak istiyorduk. Bugüne nasip oldu. Heyecanlıyız” diye konuştu.

Işıl Sergen ile yaşadıkları nafaka krizi ve Nihan Ünsal ile boşanma davaları sorulan ünlü isim, “O konulara girmiyorum, yasal süreç devam ediyor, süreç bittikten sonra açıklama yapacağım” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x