Miles&Smiles Kartınız Sayesinde Ekim Ayında Yararlanabileceğiniz 10 Kampanya

Miles&Smiles kartı birçok avantaja sahip. Bu kartın yaptığı birçok kampanya ile Mil kazanıp sonra kazandığınız Milleri harcayabilirsiniz. Miles&Smiles’ın kampanyalarını merak ediyorsanız içeriğe buyurun!

Miles&Smiles, uçuşlardan veya başka kampanyalardan Mil kazandıran bir uygulama.

Bu uygulamanın ayrıcalıklı dünyası sayesinde kazandığınız Milleri bilet almak, kabin yükseltmek ve başka avantajlar için kullanmanız mümkün.

Sizin için Ekim ayında kullanabileceğiniz Miles&Smiles kampanyalarını derledik. ?

1. Bu müthiş kampanyalardan ilki Rixos otellerinde kalarak Mil kazanabileceğiniz bir kampanya.

Türkiye, BAE, Hırvatistan, Mısır ve Kazakistan’daki programa dahil Rixos’larda kalarak 5 kat daha fazla Mil kazanabilirsiniz. 1 Ağustos – 30 Kasım arasında yararlanabileceğiniz bu kampanya ile hem rahat bir otelde kalacak hem de Mil kazanacaksınız.

2. Araba kiralarken Mil kazanmak istiyorsanız bu kampanya sizin için!

Rent Go ile kiraladığınız araçlarda 5.000 Mile kadar kazanmanız mümkün. Aracınızı kiralarken Millerinize yenilerini ekleyeceğiniz bu kampanya sayesinde arabayla gezmenin keyfine varacaksınız. 

Bu kampanyadan 31.12.2023 tarihine kadar yararlanabileceğinizi unutmayın!

3. Mavi yolculuk yapmak istiyorsanız bu kampanya tam sizlik!

viravira.co üzerinden 3.000 $ ve üzeri tekne kiralamaları ve deneyim rezervasyonları ile Mil kazanmak mümkün. Avrupa’nın lider kiralama platformu viravira.co’nun 31.12.2023’e kadar süren bu kampanyasından bitmeden yararlanın!

4. Miles&Smiles kartınız Antalya’da konaklamanıza Mil kazandırıyor.

31 Ekim 2023 tarihine kadar Antalya Akra Hotels’de konaklamayı düşünüyorsanız 2.000 Mile kadar kazanmanız mümkün. 3 gün ve üzeri tüm konaklamalarda Mil kazanabilirsiniz. Daha çok konaklayın, daha çok kazanın!

5. Hala tatil yapmadıysanız bu kampanyayı kaçırmayın!

Avec Hotel konaklamalarınıza 1.500 Mil kazanma şansı veren bu kampanya 31 Aralık 2023’e kadar geçerli. Tatilinizi Çanakkale’de geçirmeyi düşünüyorsanız bu kampanya sayesinde konaklamanız size Mil olarak geri dönecek.

6. Amerika’da kiraladığınız evlerin kirasını ödemek size Mil kazandıracak.

Bilt Rewards uygulamasıyla kiraladığınız evlerdeki kiraları öderken Miles&Smiles kartınızla puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanları Mile çevirerek çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

7. Araç kiralamayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz!

SIXT’ten araba kiralamanıza özel 3.500 Mile kadar kazanma fırsatı var. Ne kadar çok kiralarsanız o kadar çok kazanacağınız bu kampanya ile Mile doyacaksınız.

8. İnternet hizmeti kullanırken Mil kazanmak istemez misiniz?

Airport Wifi Rentals’tan internet hizmeti kullanarak Mil kazanabilirsiniz. Modem kiralama, SIM Kart, eSIM gibi internet hizmetlerinden faydalanırken harcadığınız 1 € için 15 Mil kazanmanız mümkün.

Bu kampanyanın son tarihi 31 Aralık 2023.

9. Yakıtınızı alırken Miles&Smiles kampanyası sayesinde Positive Card ile puan kazanmanız mümkün.

Bu kampanyadan yararlanmak için iki kartınızı eşleştirmeniz yeterli. Şimdi gelsin fırsat dolu yolculuklar. Fırsatlardan yararlanabilmek için yakıtınızı alırken mutlaka Positive Cardınız’ı kullanmalısınız. Yakıt aldıkça Mil kazacaksınız, Mil kazandıkça yakıt olarak harcayacaksınız.

10. Booking.com ve Jolly üzerinden yapılan konaklama rezervasyonları size Mil olarak dönüyor.

Konaklama rezervasyonunuzu bu adreslerden yapın ve 1 € için 2 Mil kazanın! Miles&Smiles üyelerine özel bu konaklama avantajları sayesinde hem tatil yapın hem Mil kazanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x