Ekran kavgası sosyal medyada sürüyor

Türkiye seçime doğru giderken siyaset arenasıyla birlikte televizyon programlarında da hararetli anlar yaşanıyor.

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Enine Boyuna’ programına katılan Şen, gazeteci Sevilay Yılman ile anlaşmazlık yaşadı. Canlı yayında tartışan iki isim stüdyoda tansiyonu yükseltti.

“ASLA DEMEDİ”

Konuşmasında, Kılıçdaroğlu’nun Kandil’e net bir tavır sergilemediğini savunan Şen:

Diyecek ki kısa ve öz, ‘Ben seçilirsem ilk işim Kandil’i bitirmek olacak.’ dedi mi demedi mi şu ana kadar? Asla demedi, demiyor. Bunu, Cumhurbaşkanı olacak birisinin ağzından milliyetçi kesim duymak istiyor.

“HDP İLE BENİM SORUNUM VAR”

Ardından sesler yükseldi ve Şen sözlerine şöyle devam etti:

Ben öyle bir şey demedim çarpıtma. Böyle bir şey yok. Ben senin biraz önce fikirlerini kesmedim niye saygısızlık yapıyorsun? Benim adıma konuşma. Benim konuşmalarım beni bağlar. Ben sizin istediklerinizi söylemek zorunda değilim. Beni mecbur etmeyin. Niye ben konuştuğumda homurdanıyorsunuz. Ben milliyetçi kanalı temsil ediyorum burada. Söylediklerim hoşuna gitmiyorsa senin sorunun benim değil.

Biz burada yapıcı konuşuyoruz. Bir sıkıntı var. Bu sıkıntıyı millet ittifakı aşmalı. Seçim kaybedersin, kaybettirirler sana. Sadece HDP’den gelen oylarla seçilemezsin. Kimse bizi göz ardı edemez bu ülkede. Anayasa’nın ilk 4 maddesiyle sorunu olan HDP ile benim sorunum var.

MUHALİF GÖRÜNÜM ALTINDA SİZDEN ÇOK DAHA GÜZEL ALGI YAPABİLİYOR”

İkili arasındaki tartışma, sosyal medyaya taştı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yılman, şu ifadeleri kullandı:

“O kadar acınacak haldesiniz ki… Yine işinize gelen kısmı kesip, biçip dolaşıma sokmuşsunuz… Siz herkesi kendiniz gibi balık hafızalı mı sanıyorsunuz yahu! Bu arada Ersan Şen’e de minnettar olmalısınız çünkü muhalif görünüm altında sizden çok daha güzel algı yapabiliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir